Kilka reguł
strony internetowej KTM 'Husaria' Piła

Powrót


1. Niniejsze medium jest owocem spontanicznej woli podzielenia się z czytelnikami naszym hobby, pasją i wszelkimi dobrymi aspektami jazdy motocyklem. Jest czysto amatorskie, więc wybaczcie potknięcia i niedoskonałości.
2. Strona internetowa wraz z elementami składowymi służy prezentowaniu działalności Klubu oraz jego członków w formie opisowej oraz fotograficznej.
3. Teksty zawierające opisy, opinie lub komentarze odnoszą się tylko i wyłącznie do członków Klubu i uprawianemu przez nich hobby motocyklowemu.
4. Przedstawiane obrazy w postaci filmów, fotografii, grafik i ilustracji są tylko i wyłącznie prezentacją działalności klubowej.
5. Zamieszczone zdjęcia osób są wynikiem ich rejestracji podczas wspólnych wycieczek, spotkań oraz innych imprez i zostały wykonane za ich zgodą wyrażoną w sposób bezpośredni lub domyślny. Nie dotyczy to wizerunku osób i miejsc rejestrowanych bez potrzeby uzyskania stosownej zgody.
6. Materiały wykorzystane na www.husaria.pila.pl ze szczególnym uwzględnieniem fotografii, grafik, tekstów oraz kodów HTML są własnością KTM 'Husaria' Piła lub ich twórców. Nie mogą być pobierane, powielane, kopiowane, przetwarzane i rozpowszechniane bez zgody prawnego właściciela lub autora. Naruszenie tego zapisu może wywołać konsekwencje prawne.
7. Zastrzeżenia dotyczące zamieszczonych treści należy zgłaszać do Administratora zasobów na adres poczty elektronicznej Klubu: poczta@husaria.pila.pl
8. Korzystanie ze strony internetowej www.husaria.pila.pl wraz z elementami składowymi oznacza wyrażenie zgody na powyższe warunki. Jeśli ich nie akceptujesz, po prostu zaprzestań i zapomnij!

Tamtaratam!

Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej podany na stopce każdej zakładki oraz Stronie Głównej.
Tamże dostępny jest link do bezpośredniego kontaktu z prezesem Klubu.Powrót